Kontakt

tel. 84 64 11 286
ul. Braterstwa Broni 161
22-400 Zamość.

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek-Wtorek:
godzina 11-16.
Pozostałe dni tygodnia:
godzina 11-14.

Profil na Facebook'u

Starsze psy do adopcji

W schronisku, prócz psów młodych i w sile wieku, przebywa również wiele starszych psów. Ludzie nie chcą ich zwykle adoptować, ponieważ boją się ich ewentualnych, negatywnych nawyków, jeśli chodzi o zachowanie. Tymczasem starszy pies również może być dobrym towarzyszem, trzeba po prostu odpowiednio wybrać czworonoga do swoich warunków.

Starsze psy zwykle mają już określony, stały charakter i niezwykle rzadko odznaczają się agresją do człowieka - zwykle ewentualnie się go boją, bowiem nie doświadczyły wiele dobrego z jego strony. Są idealnym towarzyszami dla osób starszych, które nie mają siły i energii na wychowanie młodego, energicznego psa - starszy pies woli spokojniejsze spacery, głaskanie i przytulanie.

Starsze psy idealnie nadają się tam, gdzie poszukiwany jest pies o znanym i określonym charakterze. Doskonale sprawdzają się w warunkach, gdzie poszukiwany jest pies spokojny i opanowany. Taki pies z ogromną radością ofiaruje w końcu jakiemuś dobremu człowiekowi swoją miłość, w zamian za odrobinę ciepła, dobrego traktowania i ludzkie towarzystwo.

 

 

STARSZE PSY DO ADOPCJI

Copyright © 2014 Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania bez zgody administratora strony.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.